ראש התכנית: ד"ר מירי סגל
מרכז הלימודים העיוניים: אבי לובין

התכנית ללימודי המשך במדרשה, הפקולטה לאמנויות, משמשת קטליזטור לפיתוח עבודתם האמנותית של הסטודנטים והסגל. זאת, מתוך תפיסת עולם שמחויבת לדיאלוג עם מחוזות אחרים של ידע ופעילות, המאתגרת את היחסים בין האמנות, האמן ומעשה האמנות. כפועל יוצא, בעקיפין, מבקשת התכנית לקרב את האמנות גם אל שדות תרבות נוספים.

התכנית מאפשרת גישה לאמצעים הטכניים ולמגוון קורסים באמנות, קולנוע, תיאוריה פילוסופיה ופדגוגיה, שמתקיימים במסגרת תכניות הלימוד השונות במדרשה, בהתאם לצרכים של כל סטודנט ולאופי המיוחד של עבודתו. בנוסף, התכנית מציגה מודלים חדשים של למידה והוראה וצוות מנחים מודולרי המתעצב ביחס לעיסוק ולתחומי העניין של הסטודנט.

ההנחיה אינה מוגבלת לצוות מצומצם של מנחים ייחודיים לתכנית אלא מאפשרת גישה לסגל המדרשה הרחב, וכן לאמנים, אוצרים ותיאורטיקנים נוספים שמוזמנים על ידי התכנית.

עם צוות המדרשה נמנים כ-50 אמנים, ביניהם מיכל נאמן, דגנית ברסט, עידו בראל, גיא בן נר, רועי רוזן, טליה קינן, אורי ניר, יאיר גרבוז, רותי סלע, אבי מוגרבי, אלונה פרידברג, עידו בראל, ליאור ווטרמן, אוהד מטלון, ברק רביץ, הלל רומן, דרור דאום, שמחה שירמן, שחר יהלום ודורון רבינא. תיאורטיקנים רבים בהם פרופ' אפרת ביברמן, נמרוד מתן, ד"ר חיים לוסקי, גלעד מלצר וד"ר משה אלחנתי.

תרגילי גמישות - תערוכת גמר 2018

התוכנית ללימודי המשך באמנות, המדרשה - הפקולטה לאמנויות, מכללת בית ברל

גלריה המדרשה - הירקון 19, תל אביב 6801120 | טל׳: 03-6203129

 

ניווט

שעות פתיחה

שני-חמישי 13:00-20:00

שישי-שבת 10:00-14:00

ראשון        סגור

© כל הזכויות שמורות, 2018 | בניית אתר: Media Maze  | צילום: בצלאל בן-חיים | עיצוב לוגו: סטודיו הראל ומעין

Google Maps Logo | לוגו גוגל מפות
לוגו וויז | Waze logo
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now